مشاوره تبلیغات و برندینگ

چرا برای ارتقای کسب و کار خود به یک مشاور تبلیغات نیاز داریم

چرا به یک مشاور تبلیغات نیاز داریم و این مشاور برای بهبود کسب و کار ما چه مزایایی به همراه دارد؟ یک مشاور تبلیغات باتجربه و آگاه چه ویژگی­هایی را باید داشته باشد تا بتوانیم به او اعتماد کنیم؟بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران کیست ؟  و چه خدماتی را در ازای هزینه­ ای که دریافت می­ کند انجام می­ دهد؟ در این مقاله در رابطه با مشاور تبلیغات توضیحات مختصر و کاربردی برای شما ارائه شده و مطالعه آن برای آن دسته از عزیزانی که در جست و جوی ارتقای کسب و کار خود هستند توصیه می­شود. قبل از هر چیز، ابتدا بهتر است بدانیم تبلیغات در کسب و کار چه فوایدی دارد و به چه کسی مشاور تبلیغات گفته می­شود؟


فواید تبلیغات در کسب و کار

محصولی که تبلیغات خوب برای آن انجام شده، آسان­تر به فروش خواهد رسید. نسبت به زمانی که در بازار توسط فروشنده به فروش می­شود. اگر یک برند در بین مردم محبوب و خوب شناخته شود، مشتریان عکس العمل مثبت­تری برای خرید آن نشان خواهند داد. در مقایسه با زمانی که فروشنده برای فروش کالای خود به شدت تقلا می­کند. زمانی که مردم یک کالا را توسط تبلیغات کامل بشناسند و با مزایای خرید آن آشنا شوند، فروشندگان، دیگر نیاز به تلاش­ فراوان جهت قانع کردن مشتریان نخواهند داشت. این نکته برای کسب و کارهای آنلاین و خدماتی نیز صدق می­ کند. مشاور تبلیغات اینترنتی نیز می تواند در امور تبلیغات موثر باشد.

تبلیغات موجب افزایش در فروش و ازدیاد مشتری می­شود. با تبلیغات می­توان خدمات با کیفیت و محبوب را بیش از پیش در اختیار مشتری قرار داد. با زیاد شدن مشتریان، شرکت­ها و تولیدکنندگان حتی می­توانند برای خدمات خود درخواست نمایندگی کرده و از سود بیشتری بهره ببرند. با تبلیغات، می­توان کالاهای تولید شده را به تولید انبوه رساند. با افزایش تولید، سود بیشتری برای تولیدکنندگان ایجاد خواهد شد. تکرار تبلیغات، موجب می­شود که تولیدکنندگان نه تنها قادر باشند تا کالاهای خود را به سرعت در فروشگاه ها جایگزین کنند بلکه می­توانند بازار فروش کالای خود را گسترش داده و برای عرضه محصولات خود، با فروشگاه­های بیشتری قرارداد ببندند.

تبلیغات موجب شناخته ­تر شدن محصول تولیدکنندگان یا کالای خدماتی می­شود. با تبلیغات سایر خرده فروشان و کسب و کارهای دیگر، به همکاری با شما ترغیب شده و پیشنهاد همکاری می­دهند. برای مثال کسی که گرافیست است و کارهای گرافیکی انجام می­دهد، ممکن است از طرف شرکت­های تبلیغاتی، سینمایی، دفترهای روزنامه، مجلات و دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد همکاری بگیرد. در مورد محصولات تولیدکنندگان نیز به همین شکل است. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران به شناخته شدن تمام خدمات کمک می کند.

با تبلیغات، فروش کالاهای فصلی کاهش نخواهد یافت. از جمله این کالاها، می­توان به تورهای گردشگری اشاره کرد. این تورها که اکثر آن­ها در فصول خاصی، میان مردم پر تقاضا می­شوند، با تبلیغات و تخفیف­ های تبلیغاتی در دیگر فصول نیز توسط مردم خریداری می­شوند. در صورت وجود تبلیغات بهینه و کافی، رونق یک کسب و کار در فصل های افول، نخواهد خوابید و همچنان پابرجا خواهد ماند.

با تبلیغات مردم حس می­کنند این کالا یا خدمات نسبت به سایر محصولات شبیه به آن بهتر و با کیفیت­تر است و بیشتر به آن اعتماد می­کنند. با تکرار روند خرید، آن­ها به آن محصول وابسته شده و حس وفاداری به کالا برایشان به وجود خواهد آمد. با به وجود آمدن حس وفاداری به کالا در افراد، آن­ها در هر موقعیت و هر زمان به هنگام نیاز، در میان انواع دیگر برندها، باز هم آن محصول را خرداری خواهند نمود.

مشاور تبلیغات چه کسی است

مشاور تبلیغات، کارشناسی است که برای ارتقای کسب و کار مشتری با آن­ها تعامل می­کند. او با ایجاد تبلیغات موثر، استراتژی های بازاریابی گوناگون و به روز، متناسب با نیاز، موجب بهبود کسب و کار و افزایش فروش تولیدکننده یا شرکت­های ارائه دهنده خدمات می­شود. مشاور تبلیغات برای انجام این کار از هر روشی از جمله تبلیغات کاغذی، دیجیتالی یا رسانه صوتی و تصویری بهره می­گیرد. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران می تواند به طور شخصی یا استخدام در شرکت های تبلیغاتی کار کند. مشاوران تبلیغاتی به طور عام جذب شرکت­های تبلیغاتی می­شوند. اما آن­ها می­توانند حتی به صورت فریلنس یا آزاد، به کار خدماتی خود مشغول شوند. در اکثر مواقع، زمانی که مشاور تبلیغات در شرکت تبلیغاتی کار می­کند، ممکن است تنها بخشی از روند انجام کار بازاریابی را بر عهده بگیرد. حال آن که کسانی که به تنهایی مشغول به کسب درآمد هستند یا در شرکت کوچکتری کار می­کنند، وظایف بیشتر و سنگین­تری بر عهده دارند. حتی ممکن است کل روند انجام کار تبلیغات و بازاریابی را به تنهایی انجام دهند.

بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران چه ویژگی هایی دارد

یک مشاور تبلیغات باید ویژگی­های شخصیتی خاصی داشته باشد تا بتواند در کار خود موفق شود.

از جمله ویژگی­های شخصیتی یک مشاور تبلیغات، می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • او باید فردی برون­گرا و اجتماعی باشد – مشاور تبلیغات
 • ذوق و ابتکار عمل داشته باشد
 • در برقراری ارتباط، حرفه­ای، توانا و مسلط باشد
 • اعتماد به نفس بالایی داشته باشد
 • خوش سر و زبان و صبور باشد
 • در انجام کار، پشتکار و همت داشته باشد و به آسانی تسلیم نشود
 • به یادگیری و مطالعه جدیدترین روش­های تبلیغاتی روز دنیا علاقمند باشد
 • جهت بهبود روند کار خود، دایره ارتباطی گسترده با اشخاص زیاد یا به عبارت دیگر ارتباطات مویرگی، داشته باشد

علاوه بر ویژگی­های شخصیتی، بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران باید در حوزه کاری خود تحصیلات مرتبط داشته باشد. او باید از تبلیغات روزنامه تا تکنیک های فروش و متدهای صنعتی باخبر باشد. حداقل تحصیلات دبیرستان با رشته تحصیلی تبلیغات و بازاریابی، سپس تکمیل آن با گذراندن دوره­های آموزشی بازاریابی، آماده­سازی تبلیغات، گرافیک و فروش می­باشد. یک سال تجربه در فروش آگهی و تبلیغات نیز، برای شرکت­های کوچک و خرده فروش نیازمند خواهد بود.

اداره آمار نیروی کار در آمریکا اظهار دارد، حداقل تحصیلاتی که برای شروع حرفه مشاور تبلیغات نیاز است، مدرک کاردانی دانشگاه می­باشد. درحالی که برای داشتن این شغل ۴ سال تحصیل در دانشگاه نیاز نیست، یک مدرک می­تواند بین کسانی که دوره را به صورت آکادمیک گذرانده­اند و کسانی که صرفاً به دوره­های آموزشی موجود در بازار قناعت کرده­اند، تمایز قائل شود، اگرچه تجربه و دانش در هر دو گروه یکسان باشد. پس هرچند یک مدرک دانشگاهی برای شغل مشاور تبلیغات کافی نخواهد بود، اما می­تواند به پیشرفت و ارتقای شغلی کمک کند.

آن­ها در محیط دانشگاه یاد می­گیرند چطور با دیگر دانشجوها تعامل کنند. یاد می­گیرند چگونه ارتباطات موثری را به شکل شفاهی یا کتبی با اساتید خود برقرار کنند. برقراری رابطه کارآمد و موثر با تلفن را خواهند آموخت. آن­ها یاد خواهند گرفت که چگونه استراتژی­های کمپین­های تبلیغاتی را توسعه دهند و توانایی ابراز وجود و گفتن کلمه “نه” را در روابط خود بیاموزند. مشاور تبلیغات

یک مشاور تبلیغات چه وظایفی دارد

یک مشاور تبلیغات، متناسب با طرح و روند کار مورد درخواست مشتری، یکسری وظایف کوچک و بزرگ بر عهده خواهد داشت که می­تواند تمام آن­ها را به تنهایی انجام داده یا با همکاری همکاران و کارآموزان خود، کار را به سرانجام برساند. از جمله وظایف بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران و مشاور تبلیغات اینترنتی می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تهیه لیست مشتریان بالقوه
 • آن تایم بودن یا خوش قول بودن در قرارهای کاری – مشاور تبلیغات
 • تماس گرفتن یا دیدار حضوری با مشتریان جدید و کنونی به منظور فروش فضای خالی آگهی در روزنامه یا سایت
 • گفت و گو در مورد هزینه، اندازه و تکرار تبلیغ، همچنین میزان زمان مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن تبلیغ در شبکه های مجازی
 • فراهم کردن طرح­های آماده تبلیغاتی، کارت­های بیزینس و دیگر اطلاعات مشتری برای استفاده در آگهی تبلیغاتی
 • جست و جوی مشکلات موجود در روند بازاریابی و تبلیغات، و حل آن – مشاور تبلیغات
 • استفاده از کارآموزان و همکاران جهت تسریع در انجام کارها مثل پرینت گرفتن، عکاسی یا طراحی تبلیغاتی
 • کمک به آماده سازی کمپین­های تبلیغاتی در کنار کار بازاریابی و توسعه فروش – مشاور تبلیغات
 • توسعه استراتژی های تبلیغاتی به منظور پیش بینی آینده کسب و کار – مشاور تبلیغات
 • بررسی و تایید سیستم توزیع اصول مورد ارتقا، جهت بهبود تصویر برند
 • اطمینان از اینکه تمام امور تبلیغاتی به شکل اصولی، قانونی و طبق چهارچوب شرکت پیش می­رود
 • بازنگری، مدیریت و تایید آگهی­های مجلات در موقعیت­های خاص مشاور تبلیغات اینترنتی
 • ارائه چشم­اندازهای تازه از طریق شبکه سازی جهت افزایش فروش و منفعت
 • شرکت در جلسات و رویدادهای بازاریابی در صورت نیاز
 • درک نیازهای مشتری و ارائه پیشنهادات مطلوب یا انجام خدماتی که ممکن است برای آن­ها منفعت ایجاد کند
 • پشتیبانی مشکلات و پاسخ صحیح به سوالات مشتریان، در کوتاه­ترین زمان ممکن

علاوه بر موارد بالا، تهیه قرارداد به منظور تعهد دو طرفه مشاور و مشتری، حفظ و نگهداری اطلاعات منتشر شده از تمامی آگهی­های تبلیغاتی و کپی از آن­ها برای آسان­تر شدن امور مالیات و پرداخت دستمزد، همچنین ذخیره تمام رسیدهای پرداختی، جمع آوری حساب­ها و اطلاعات مشتریان به منظور تشخیص مشتریان بد حساب، به عبارت دیگر ایجاد یک لیست سیاه، از دیگر اموری است که یک مشاور تبلیغات باید در نظر گرفته و برای موفقیت کار خود انجام بدهد.

چرا برای بهبود کسب و کار خود به مشاور تبلیغات اینترنتی نیازمند هستیم

مردم اغلب فکر می­کنند که شرکت­های تبلیغاتی بسیار گران هستند و صرفا برای فعالیت ها، کمپین ها، برندها و کسب و کارهای بزرگ خدمات ارائه می­دهند. اما نمی­دانند که اکثر شرکت­های تبلیغاتی، درآمد خود را از طریق خدمت به افراد یا شرکت­های کوچک­تر کسب می­کنند. یک مشاور تبلیغات می­تواند از هر کسب و کار، خواه کوچک و یا خیلی بزرگ، سود ببرد. پس دیگر نیاز نیست نگران هزینه ها یا پیشبرد امور تبلیغاتی خود باشید. کسب و کار خود را با خیال آسوده، به یک مشاور تبلیغات بسپارید. موارد زیر از جمله دلایلی هستند که چرا باید برای بهبود و رونق کار خود، به یک مشاور تبلیغات مراجعه کنیم:

آگاهی و تجربه مشاور تبلیغات

خیلی از شرکت­ها به دلیل تجربه و دانشی که یک مشاور تبلیغات دارد، به او مراجعه می­کنند. استخدام یک کارشناس تبلیغات با تجربه در کسب و کارهای کوچک­تر، به خصوص زمانی که آن­ها در شرکت خود، بخشی برای انجام امور بازاریابی و تبلیغات ندارند، بسیار کاربردی و مفید خواهند بود. یک شرکت تبلیغاتی معمولاً به محققان، خریداران رسانه، هنرمندان و فیلمسازان و سایر کاشناسانی که شرکت­های کوچکتر توانایی استخدام آن­ها ندارند، دسترسی دارد. یک مشاور تبلیغات یا شرکت کوچک تبلیغاتی، ممکن است تنها بخش بخصوصی از کار تبلیغات همچون تبلیغات و بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ را بر عهده بگیرد و در آن حرفه­ای عمل کند. بنابراین، این نکته را باید در نظر گرفت که مراجعه­کننده­گان چه نوع تبلیغاتی نیاز دارند و به آن علاقمند هستند.

صرفه جویی در زمان با مشاور تبلیغات

استفاده از یک شرکت تبلیغاتی یا مشاور تبلیغات می­تواند از هدر رفتن زمان ارزشمند یک شرکت کسب و کار جلوگیری کند. استخدام یک مشاور تبلیغات در شرکت، به این معنی است که دیگر نیاز نیست که شما و کارمندانتان برای توسعه شرکت وقت اضافه بگذارید. این موضوع خصوصاً زمانی مهم­تر خواهد بود که شما کارمند خاصی برای انجام امور تبلیغاتی خود ندارید. استفاده از یک مشاور تبلیغات، به کارمندان شما کمک می­کند تا تنها بر روی کاری که در آن آموزش دیده­اند و تبحر دارند، متمرکز شوند. مشاور تبلیغات اینترنتی

صرفه جویی در هزینه­ ها توسط بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران

اگرچه ممکن است به نظر برسد که استخدام یک مشاور تبلیغات، به هزینه زیادی نیاز دارد. اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که یک کارشناس آگاه می­تواند از پرداخت هزینه­های گزاف و بیهوده توسط شما، جلوگیری کند و در مخارج شرکت صرفه جویی کند. او بهتر می­تواند از تخفیفات تبلیغاتی از سوی انتشارات، ایستگاه­های رادیو و تلویزیون باخبر شده و با نرخ های کمتر که یک نفر به طور مستقیم نمی­تواند به آن دست دسترسی پیدا کند، تبلیغات شما را انجام دهد. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران ، بهترین راه ممکن را برای ارتقای کسب و کار شما در نظر گرفته و سپس برای آن هزینه صرف خواهد کرد. حال آنکه افراد بدون دانش بازاریابی و تبلیغات، ممکن است تلاش بیهوده انجام دهند، هزینه­ های زیادی در راه­های نادرست خرج کنند و بعد از آن باز هم نتوانند به هدف خود یعنی توسعه و بهبود شرکت برسند. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران مشاور تبلیغات اینترنتی

مشاور تبلیغات کیست و چه وظایفی دارد؟

مشاور تبلیغات در زمینه فروش فضای تبلیغاتی فعالیت دارد. این فروش در انواع مختلفی از رسانه ها انجام می شود. مشاوران تبلیغات قصد دارند برنامه های بازاریابی را برای مشتریان به وجود بیاورند. این مشاوران حدود نیمی از تایم خود را در محیط اداری سپری می کنند و نیمه‌ی دیگر زمان را صرف مشارکت در رویدادهای بازاریابی و ملاقات با مشتریان می نمایند. مشاور تبلیغات

بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران کیست؟

افرادی که در این زمینه موفق و حرفه ای هستند، روزهای آخر هفته کار می کنند. این مشاوران توسط مدیران دفتر نظارت و بازخورد و مدیران بازاریابی انتخاب می شوند. مشاور تبلیغات با شرکت های بازاریابی، مجامع تلویزیون، ایستگاه های رادیویی، رسانه های تبلیغاتی دیجیتال، مجلات، روزنامه ها و … همکاری می کند. مشاور تبلیغات

تهیه شبکه و شرکت در جلسات توسط مشاور تبلیغات

مشاور تبلیغات برای به دست آوردن مشتری های جدید و بهبود وضعیت خدمات بازاریابی به خریداران از روش های مختلف همچون جلسات حضوری، تماس تلفنی و … بهره مند می شوند. مشاور تبلیغات

مشاوران تبلیغات استراتژی های بازاریابی را برای مشتریان ایجاد می کنند و این استراتژی ها را برای توسعه کمپین های بازاریابی موفقیت آمیز عملی می نمایند.

مشاوران تبلیغات برای اینکه از نظر خط مشی های بازاریابی خدمات و محصولات قابل فروش  آپدیت باشند، در جلسات آموزشی منظم مشارکت می کنند.

مشاور تبلیغات با ارائه گزارش های بازاریابی به شکل مکرر و عرضه گزینه های گوناگون تبلیغاتی اقدام به حفظ روابط خود با مشتری می نماید.

مشاور تبلیغات و مشاور تبلیغات اینترنتی از برنامه های ارائه شده و صفحات گسترده برای تخمین هزینه های کمپین بازاریابی منظم برای مشتریان بهره مند می باشد.

مهارت های مشاور تبلیغات

مشاور تبلیغات حرفه ای در دیدار با عامه مردم و مشتریان بسیار خوب عمل می کند. ضمن اینکه آن ها در این پروسه مشتریان را برای بهره مندی از خدمات بازاریابی متقاعد می کنند. همچنین به آن ها گوشزد می کنند که این موضوع نیاز به مهارت یا دانش خاصی ندارد و همه از عهده انجام آن بر می آیند. مشاور تبلیغات اینترنتی
سخنان مشاور تبلیغات می تواند تاثیر آنی یا تدریجی بر سایر مخاطبان و مشتریان داشته باشد. در واقع نفوذ و تاثیر کلام یک مشاور خوب با بهره مندی از تکنیک های گفت و گو و بازاریابی بهبود می یابد. در نتیجه فرد می تواند به اهداف ایده آل خود به راحتی دست یابد. مشاور خوب حسی از اعتماد را در بین مشتریان خود ایجاد می کند و روحیه کاری تیم را بالا می برد.

مدیریت زمان

کمپین های مربوط به بازاریابی بر روی مدیریت زمان بسیار متمرکز می شوند. یک بازاریاب حرفه ای باید بتواند از موقعیت های سخت و زمان های کوتاه به نفع خود استفاده کند. ضمن اینکه امکان صحبت درباره محصول را حتی در زمان کوتاه فراهم نماید.

مشاور تبلیغات برای تهیه گزارش های بازاریابی و تشکیل مکان های تبلیغاتی نیاز به مهارت های پایه ای کامپیوتر و آشنایی با نرم افزار ورد خواهد داشت.

مشاور تبلیغات باید ارتباط موثری با مشتریان بالقوه داشته باشد. این ارتباط ها باید به شکل رو در رو و از طریق تماس باشند. افرادی که از مهارت کلامی برخوردار هستند، در حرفه خود بسیار موفق می باشند.

کسب مهارت های گروهی و سازمانی

مشاوران تبلیغات قادر هستند چندین کمپین بازاریابی را به شکل همزمان مدیریت نمایند. این مدیریت با فراهم کردن لیست دقیقی از مخاطبان و مشتریان بالقوه انجام می شود. افرادی که برای انجام این گروه از کارها معرفی می شوند، باید از مهارت های سازمانی برخوردار باشند.

مشاور تبلیغات باید در عرصه تبلیغات، تجارت، ارتباطات، بازاریابی یا یک رشته تحصیلی مرتبط با تبلیغات مدرکی چهار ساله داشته باشد. اکثر کارفرمایان تمایل به استخدام افرادی دارند که علاوه بر داشتن مدرک رسمی، از سابقه کار در زمینه توسعه تجارت یا فروش نیز برخوردار باشند. بنابراین مشاور تبلیغاتی که دارای تخصص تحصیلی و سابقه کاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی است، گزینه خوبی برای انتخاب می باشد.

آموزش شغلی برای مشاور تبلیغات اینترنتی

مشاور تبلیغات اینترنتی برای شروع کار خود نیاز به آموزش شغلی دارد. در طی این آموزش با چگونگی فروش و روابط با مشتری آشنا می گردید. بعد از استخدام در شرکت، مدیر بازاریابی حدود یک  تا ۲ هفته بر روی کار مشاور تبلیغاتی نظارت دارد. در این پروسه کمپین های بازاریابی برای مشتریان ایجاد می گردد، فروش انجام می شود و به تربیت مشاوران تبلیغاتی مانند خود می پردازند.

مشاوران تبلیغات دارای حقوق پایه هستند. این شغل می تواند سود زیادی برای افراد به همراه داشته باشد. این موضوع به مهارت های فردی بستگی دارد. ضمن اینکه فعال بودن و مشارکت داشتن در امور بازاریابی سبب رشد مهارت های گفتاری آن ها نیز خواهد شد. پاداش کمیسیون بر روی حقوق پایه مشاوران پرداخت می شود.

بسیاری از کارفرمایان برای مشاور تبلیغات خود از مزایای زیادی همچون بیمه عمر، بیمه بازنشستگی و بیمه دندانپزشکی بهره مند می شوند.

مشاور تبلیغات چه کاری انجام می دهد؟

مشاور تبلیغات به عنوان یک آینده نگر عمل می کند. در واقع این مشاور تمرکز لازم را بر روی ارتباط مشاغل با مشتری ها دارد. از این رو این مشاور درک درستی از بازارهای هدف دارد و تفسیر روشنی از آینده شرکت ارائه می کند. مشاغل مختلف در حال حاضر از وجود این مشاوران تبلیغاتی بهره مند می شوند. همه شرکت ها نیاز به برنامه ریزی منسجم برای تبلیغات دارند. این تبلیغات در شرکت های مختلف به شکل کیفی و کمی انجام می شود. تلاش های تبلیغاتی باید با سنجش دقیق مورد بررسی و بازنگری قرار بگیرند. اولین گامی که بهترین مشاور تبلیغاتی بر می دارد، درک درست و کامل از تجارت مشتری می باشد. به عنوان مثال اگر مشتری شما یک نانوایی یا یک مرکز خرده فروشی است، باید اطلاعات کافی در مورد هر کدام از آن ها داشته باشید.

با این اطلاعات، نیازهای مشتری را به خوبی می شناسید و راه های تجارت با او را شناسایی خواهید کرد. با به دست آوردن این اطلاعات، قادر به ایجاد جریان رسانه ای می باشید. در چنین حالتی به بازار هدف مشتریان خود می رسید و آن ها را با پیچ و خم تبلیغاتی راهنمایی خواهید کرد. در این پیچ و خم های تبلیغاتی رسانه هایی همچون مجلات، انتشارات محلی، سایت ها و شبکه های اجتماعی، بیلبوردها، تلویزیون، روزنامه، رادیو و تبلیغات آنلاین ارزیابی می شوند. در ادامه نیز وضعیت اقتصادی مشتریان مورد توجه قرار می گیرد. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران

آینده نگری مشاور تبلیغات

در چنین حالتی مشاور تبلیغات خلاق و باهوش از گزینه های منحصر به فرد برای بازاریابی مشتری بهره مند می شود. این برنامه های تبلیغاتی اموری همچون پاسخ به سوالات و تهیه برنامه های تبلیغاتی در مقیاس کامل را در بر می گیرد. این برنامه ها دید آینده نگری دارند و در سال های آینده محقق می شوند. تمام کارهایی که مشاور تبلیغات انجام می دهد، همسو با هدف اصلی شرکت انجام می گیرد. در این وضعیت مشاور باید از روند کاری خود تفسیر روشنی داشته باشد. به عنوان مثال از روشن بوده هدف پیام برای مشتری مطمئن باشد. ضمن اینکه این  پیام به خوبی به مشتری ابلاغ شود. مشاور تبلیغات برای موفق شدن در این موضوع باید فنون تحقیق و تحلیل بازار را بداند و آن ها را به کار بگیرد. این مشاور باید اطلاعات کافی در زمینه ارتباط گرفتن با مشتری و بهبود روابط خود با آن داشته باشد.

مشاور تبلیغات زیر نظر مشاور اصلی فعالیت می کند. در واقع این مشاور اصلی اطلاعات کافی را در اختیار مشاور تبلیغات قرار می دهد که استراتژی و برنامه ها را دریافت نماید. این استراتژی ها برای رساندن شرکت به سود کلان اهمیت دارد.

گزارش های این مشاور به مشاور اصلی تبلیغات ارائه می گردد. مشاور تبلیغات برای اینکه بتواند سود لازم را از نتایج کسب کند، باید با برنامه ریزی دقیق پیش برود. جلسه هایی برای توجیه سایر افراد و مشتریان توسط این مشاوران تشکیل می شود. در این جلسات شفاف سازی لازم از رویه کار انجام می گیرد و سیاست های به کار گرفته در بازاریابی روشن می شود. تبلیغاتی که در این نوع مشاوره به کار می رود، باید بسیار منحصر به فرد و خاص باشد. این تبلیغات باید مهیج و تاثیر گذار باشند و بتواند توجه سایر افراد را جلب نمایند. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران  مشاور تبلیغات اینترنتی

مدرک تحصیلی مشاور

مشاور تبلیغات باید درباره اصول تبلیغات اطلاعات و دانش کامل داشته باشد.

 • کارشناسان مدیریت بازرگانی
 • کارشناس ارتباطات جمعی
 • کارشناسی ارشد ارتباطات جمعی مشاور تبلیغات اینترنتی

این مدارک گزینه خوبی برای مدرک مشاوران تبلیغات می باشند.

بسیاری از کارفرمایان ۴ سال سابقه کار مشاوران تبلیغات را برای فعالیت در شرکت در نظر می گیرند.

مشاوران تبلیغات از پروژه های تبلیغاتی مراقبت می نمایند. این پروژه ها همان پروژه های سازمانی می باشند. این شغل از جمله شغل های پرسود است که می تواند بابت هر جذبی پورسانت و کمیسیون بالایی دریافت نماید. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران می تواند در صورت حرفه ای بودن به شکل دورکاری نیز فعالیت کند. ضمن اینکه در چند سازمان یا شرکت نیز به عنوان مشاور تبلیغاتی فعالیت می نماید. بیشتر افراد از این شغل به عنوان شغل دوم یا سوم بهره مند می شوند.

بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران

در مطلب بهتیرین مشاور تبلیغاتی در تهران قصد داریم تا به تعریف شغل مشاور تبلیغاتی بپردازیم، سپس وظایف مشاور تبلیغاتی و خدماتی که از آن می توان گرفت صحبت کنیم لطفا تا پایان ما را همراهی کنید.

تبلیغات در دنیای پیشرفته ی امروزی – مشاور تبلیغات اینترنتی

با توجه به زیاد شدن جمعیت شهرها و پیشرفت صنایع مختلف و همچنین پیچیده شدن روند کسب درآمدزایی و سود، در تمامی دنیا ضرورت مشارکت مشاغل مختلف به صنعت تبلیغات بیش از پیش گردیده است. از مشاغل ساده و پیشرفته گرفته تا مشاغل بزرگ صنعتی و تجاری، همگی این نمونه ها در هر سطحی از کارشان به این آگاهی رسیده اند که عامل برتری آن ها بر سایر رقبای خود تبلیغاتی بسیار مناسب  و حرفه ای می باشد. و برای این تیلبغات مناسب باید از بهترین مشاور تبلیغاتی و مشاور تبلیغات اینترنتی بهره گرفت.

تعریفی از مشاور تبلیغاتی – مشاور تبلیغات اینترنتی

در تعریف ساده به شخصی که وظیفه ی دیدار و ملاقات با شرکت ها، سازمان ها و ارگان های مختلف را بر عهده دارد، تا بتواند خدمات بازاریابی و سود آوری شرکت و سازمان شما را متحول سازد مشاور تبلیغاتی می گویند. مشاور تبلیغات

مشاوران تبلیغاتی اکثرا بخشی از وظایف آن ها به فعالیت های اداری درون سازمان می گذرد، اما بخش بسیار مهم کاری آن ها در خارج از سازمان  و در بازدید های حضوری با نمایندگان شرکت ها و سازمان و نهادهای مختلف می باشد.

در مطلب مشاور تبلیغاتی در تهران خوب است که بدانید مشاوران تبلیغات با توجه به برخورداری از بینشی عمیق در حوزه های مختلف تبلیغاتی و سر رشته داشتن از بهترین مهارت های ارتباط گیری با مشتریان و سازمان ها همواره توانسته اند در امر بازاریابی یاری رسان افراد و سازمان های گوناگون باشند.

اما خدماتی که مشاوران تبلیغاتی می توانند ارائه کنند چیست؟

هنگامی که می خواهید جایگاه حقیقی سازمان و شرکت خود را به خوبی بشناسید، می توانید از مشاور تبلیغات بهره بگیرید.

وقتی که علاقه مند هستید تا فعالیت های تبلیغاتی رقیبان خودتان را به بهترین شکل رصد کنید و بر اساس آن برای خود برنامه ی بازاریابی مناسبی تدارک ببینید.

هنگامی که می خواهید عملکرد گذشته و فعلی خودتان را به خوبی بررسی نمایید.

وقتی که فعالیت های تبلیغاتی خودتان در تولیدات سمعی و بصری رسانه ای را می خواهید  نظارت کنید، مشاور تبلیغاتی برای این کار فردی مناسب می باشد.

مشاور تبلیغات برای بررسی تمامی فعالیت های تبلیغاتی گذشته ی کسب و کارتان و همچنین فعالیت فعلی و آینده ی تبلیغاتی شما فردی بسیار مناسب است.

در مطلب مشاور تبلیغاتی در تهران نیز بهتر است که بدانید شخصی که می تواند با تحصیلات آکادمیک و همچنین تجربیات ارزنده ی خودش خدماتی مبتنی بر تحقیقات بازاریابی را به مشتریان شما بدهد، مشاور تبلیغاتی است.

برای افزایش انگیزه های مشتریان جهت خرید بیشتر از شما همراه با رضایت خاطر فراوان، مشاور تبلیغاتی مناسب ترین فرد است.

در صورتی که مشتریان غیر فعال خودتان را می خواهید به مشتریانی پویا و فعال و پیگیر تبدیل نمایید.

هنگامی که  ارتباطات دو طرفه ی خودتان با مشتریان را می خواهید به کیفیتی بیشتر و پایدار ارتقا بخشید. مشاور تبلیغات

برای کارهای تبلیغاتی خلاقانه می توانید از این افراد بهره بگیرید. مشاور تبلیغات

وقتی که می خواهید که پایه های سازمان و شرکت خودتان را تقویت کنید و جایگاه خودتان را بین رقیبان ارتقا دهید و آن جایگاه را نیز تثبیت نمایید.

زمانی که تمایل دارید فعالیت های ساده و سنتی بازاریابی خودتان را به شکل امروزی و با پیشرفت های رسانه ای و تبلیغاتی امروزی سازگارتر کنید.

بررسی وظایف بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران  و سایر نقاط کشور – مشاور تبلیغات اینترنتی

مشاور تبلیغاتی می تواند بهترین خدمات مشاور تبلیغاتی در تهران در حوزه ی تبلیغات را به مدیران و سازمان ها بدهد.

بررسی فعالیت های سازمانی و تبلیغاتی شما را می تواند به خوبی انجام دهد.

برای ارتباط گرفتن بهتر با مشتریانتان می تواند برنامه ریزی فوق العاده مناسبی داشته باشد.

در صورت تمایل شما می تواند فعالیت های تبلیغاتی شما را سازمان دهی کند و یا از طریق فعالیت های تحقیقاتی بهبود ببخشد.

می تواند برنامه ریزی بسیار مناسبی با اهداف آینده ی کارفرمایان محترم انجام دهد.

تحلیل کارهای تبلیغاتی رقبا را می تواند به بهترین شکل ممکن صورت دهد و گزارشی از این تحلیل ها به کارفرمایان و مدیران سازمان ها بدهد.

می تواند تمامی فعالیت های رقابتی و بازاریابی شما را مدیریت کند و هزینه های شما را در جای مناسب و در زمان مناسب و به مقدار مناسب به کار گیرد.

آگاه سازی به موقع و آموزش صحیح فروشندگان سازمان و یا شرکت شما برای رسیدن به اهداف مد نظرتان

می تواند هماهنگی های مورد نیاز شما را با قسمت بازرگانی شرکت و یا سازمان شما ارتقا دهد.

همچنین در مطلب بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران جالب است که بدانید مشاور تبلیغاتی حتی می تواند برنامه و دستور العملی اجرایی و کاملا سازگار با افراد مصرف کننده و افراد فروشنده ی شرکت شما تهیه نماید.