خدمات بخش بیزینسی
آترا تجارت آینده

طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

مشاور دیجیتال مارکتینگ فردی یا سازمانی است که مشاوره بازاریابی اینترنتی می دهد و هم چنین برنامه ها و تحقیقات استراتژی بازاریابی اینترنتی یک شرکت را انجام می دهد. به عنوان یک مشاور، هدف اصلی او به حداکثر رساندن میزان پیشبرد و پیشرفت شما است به نحوی که منجر به رشد و درآمد بیشتر برای تجارت شما شود. حال ممکن است کسب و کار شما آنلاین نباشد و مشاور دیجیتال مارکتینگ به معرفی شما و بیشتر دیده شدن شما و در نهایت خلق برند شما در فضای مجازی کمک کند. مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند به برندینگ دیجیتال یا همان خلق برند اینترنتی شما کمک نماید. و یا اینکه ممکن است کسب و کار شما کلا مجازی و آنلاین باشد مانند یک فروشگاه اینترنتی، که در اینصورت مشاور به شما کمک می کند که بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ باعث فروش بیشتر شما هم بشود.

مشاوره بازاریابی بین المللی

بازاریابی بین الملل یا به زبان لاتین International Marketing، علم بهره گیری از اصول بازاریابی است. بازاریابی بین الملل، انجام فعالیت های مربوط به بازاریابی در بیشتر از یک کشور میباشد. البته در اکثر اوقات به بازاریابی بین الملل، بازاریابی جهانی یا به زبان لاتین Global Marketing هم گفته می شود، به این مفهوم است در بازاریابی بین الملل که تلفیق بازاریابی با خواسته های مشتری بین المللی برنامه ریزی میشود و بر اساس نیازهای مردم کشورهای گوناگون طراحی می شود. روش های تخصیص منابع و هدف های شرکت، در جهت مارکتینگ در کشورهای خارج از مرز کشور شرکت تولید کننده کالا و خدمات را بازاریابی بین الملل می نامند. در عرصه تجارت بین الملل،  شرکت های مختلف ناگزیرند برای ماندن و بقا به جهانی شدن تجارت فکر کنند. با توجه به وسایل ارتباطی سریع، سرعت در حمل و نقل،  سادگی ورود و خروج سرمایه ها،  کالایی که در یک کشور بنا بر مزیت نسبی تولید می شود در کشورهای دیگر با موفقیت و اشتیاق مورد قبول واقع می شود.

مشاوره تبلیغات و برندینگ

محصولی که تبلیغات خوب برای آن انجام شده، آسان­تر به فروش خواهد رسید. نسبت به زمانی که در بازار توسط فروشنده به فروش می­شود. اگر یک برند در بین مردم محبوب و خوب شناخته شود، مشتریان عکس العمل مثبت­تری برای خرید آن نشان خواهند داد. در مقایسه با زمانی که فروشنده برای فروش کالای خود به شدت تقلا می­کند. زمانی که مردم یک کالا را توسط تبلیغات کامل بشناسند و با مزایای خرید آن آشنا شوند، فروشندگان، دیگر نیاز به تلاش­ فراوان جهت قانع کردن مشتریان نخواهند داشت. این نکته برای کسب و کارهای آنلاین و خدماتی نیز صدق می­ کند. مشاور تبلیغات اینترنتی نیز می تواند در امور تبلیغات موثر باشد.

بازاریابی شبکه هاي اجتماعی (Social Media Marketing)

امروزه ایجاد برندسازي، ارتباط و دسترسی آسان با مخاطبان، حجم زیاد کاربران استفاده از شبکه هاي اجتماعی (اینستاگرام، یوتیوب، توییتر و …) را به عنوان یک فرصت، می توان به حساب آورد. با فعالیت در شبکه هاي اجتماعی و سوشال مدیا مارکتینگ، می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید اما باید در نظر بگیرید که به کار گیري آن ها براي فروش بیشتر است نه یک ابزار براي فروش مستقیم. بنابراین از قبل می بایست زمینه هایی چون وبسایت را ایجاد کنید تا در فضاي شبکه هاي اجتماعی اعتماد بیشتري نیز شود.

مشاوره فروش و طراحی فروش

نوشتن طرح برنامه فروش کار ساده ای نیست. مشاوران خبره و مدیران و کارشناسان بسیار با تجربه می توانند برنامه فروش Sales Plan را با همکاری یک تیم با تجربه انجام دهند. بسته به نوع کسب و کار نوع نگارش برنامه و طرح فروش می تواند متفاوت باشد. یکی از وظایف یک مشاور فروش که مالکان و مدیر عامل یک کسب و کار تعیین می کند می تواند تهیه و نگارش برنامه فروش Sales Plan باشد. در تصویر زیر نمونه برنامه طرح فروش و مواردی که باید در آن برنامه ذکر شده و توضیح داده شود نشان داده می شود.

طراحی لوگو، آرم و ست اداری

اگر کسب و کار جدیدی راه انداخته اید و به فکر لوگو هستید، پیشنهاد می کنیم، قبل از هر اقدام این مطلب را بخوانید تا با اهمیت لوگو شرکت و جایگاه آن در برندسازی آشنا شوید. لوگو شرکت بیشتر از آن چه که فکر می کنید می تواند در موفقیت شما و ارتقا ارزش برند تان تاثیر گذار باشد. در بسیاری از مواقع، لوگو شرکت تنها جزئی از کسب و کار شماست که در معرض دید مشتری است و با او ارتباط برقرار می کند، پس لازم است دقت نمایید تا لوگو، احساس و پیام های درستی را منتقل نمایید. لوگو در تمامی اجزای برنامه های تبلیغاتی شما، مورد استفاده است و سرنوشت تمامی تبلیغات شما به نحوی در ارتباط با جذابیت لوگو شماست. شما در بسته بندی ها، سربرگ ها، سایت، کاتالوگ و حتی مهر از لوگو استفاده می نمایید پس بهتر است نسبت به طراحی لوگو دقیق و حساس باشید. لوگو شرکت گاها بیشتر یا به اندازه شعار برند در بازاریابی اهمیت پیدا می کند.

بهترین راه حل را برای ارتقای بیزینس خود از ما بخواهید