خدمات حمل و نقل

خدمات بخش حمل و نقل
آترا تجارت آینده

حمل و نقل بین المللی

شرکت آترا تجارت آینده با مشارکت گروهی از متخصصین و کارشناسان به اتکا بر بیش از 15 سال سابقه فعالیت و کلیه خدمات حمل و نقل کالا به صورت دریایی، هوایی، جاده ای و ترانزیت را مطابق نیاز مشتریان ارائه می دهد. ارائه راهکارهای نوین در حوزه حمل و نقل بین المللی با رویکردی مشتری محور و با حرکت در مسیر رهبری هزینه بازار مهمترین مزیت های رقابتی این شرکت می باشد. مشاوره و ارائه اطلاعات کافی به مشتری ، اطلاع رسانی به مشتری بر بستر اینترنت ، آموزش نکات ضروری به مشتریان و کمک به او جهت انتخاب مناسب ترین روش حمل زیربنای فرهنگ سازمانی شرکت می باشد.

حمل و نقل هوایی

حمل هوایی یکی از سریع‌ترین راه‌های حمل و نقل برای کالاها و محمولات است که توانایی انتقال آنها به سراسر جهان را دارد. فریت هوایی مسافری یکی از انواع خاص حمل و نقل هوایی است که برای حمل کالاها از ایران به سایر نقاط دنیا استفاده می‌شود . فریت هوایی مسافری با سرعت بسیار بالا انجام می‌شود و به کمک این روش می‌توان کالاها را در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر منتقل کرد. این ویژگی بسیار مناسب برای کالاهای که اضافه بار مسافران و یا لوازم شخصی و تجاری است.

حمل و نقل دریایی

بخش حمل و نقل شرکت طرف قرارداد با خطوط کشتیرانی خارجی EMC- COSCO- HMM- PIL – YMN و … می باشد. این شرکت در محموله های BULK و CHARTER فعالیت می نماید و سرویس منظم کانتینری از آسیای شرقی، بنادر اروپایی و خاورمیانه می باشد.

حمل و نقل زمینی

بخش حمل و نقل بین المللی آترا تجارت آینده با داشتن دفتر و نمایندگی در اروپا و داشتن کامیون‌های ایرانی نسبت به رفع نیازهای مشتریان با سرویس های فول (FTL) و یا گروپاژ (LTL) در کمترین مدت زمانی و با هزینه ی رقابتی اقدام به ارائه خدمات میکند.